Zaponzaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to śmiało skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania.

Pytania dotyczące zakupu, pakietów, konta i jego ważności

Dane dostępowe otrzymasz przeciągu trzech godzin od momentu opłacenia zamówienia na adres e-mail podany w czasie zakupu.

Dostęp do konta premium możesz zakupić na dowolny okres czasu. Czas określasz samodzielnie w momencie zakupu podając ilość miesięcy na jaką chcesz zakupić dostęp (domyślnie 1 miesiąc).

Dostęp możesz przedłużyć dokonując nowego zakupu oraz podając adres e-mail konta, którego ważność ma zostać przedłużona.

Tak, w dowolnym momencie możesz zmienić swój pakiet na większy. Wystarczy, że dokonasz zakupu większego pakietu a my aktywujemy go na Twoim koncie, a pozostały okres dotychczasowego posiadanego przez Ciebie pakietu przeliczymy proporcjonalnie na analogiczny okres ważności wyższego pakietu.

Zmiana pakietu na mniejszy nie jest możliwa.

Na trzy przed wygaśnięciem konta otrzymasz e-mail z informacją, że Twoje konto niebawem wygasa.

Informacja o terminie wygaśnięcia konta znajduje się również w panelu użytkownika.

Po wygaśnięciu ważności konto przechodzi w status nieaktywne – w tym czasie możesz przedłużyć swój dostęp do usługi i nadal korzystać ze wszystkich funkcjonalności. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na przedłużenie ważności konta wtedy konto zostanie usunięte wraz ze wszystkimi plikami w ciągu 3 dni od momentu przejścia konta w status nieaktywne.

Pamiętaj, aby przed terminem wygaśnięcia konta pobrać wszystkie pliki, które chcesz zachować.

Oczywiście, w tym celu w czasie składania zamówienia zaznacz opcję „Chcę fakturę” i podaj wymagane dane.

Faktura zostanie wysłana na Twój adres e-mail w przeciągu jednego dnia roboczego.

Pytania dotyczące funkcjonalności konta premium

Masz możliwość stworzenia dowolnej liczby folderów.

Maksymalna wielkość pliku do 4GB.

Tak, maksymalnie możesz przesłać 10 plików na raz.

Swoje pliki możesz udostępniać bez limitu czasu. W tym celu w panelu użytkownika kliknij ikonkę kłódki przy pliku, który chcesz udostępniać bezterminowo.

Pamiętaj, że jeśli nie użyjesz powyższej opcji to plik zostanie automatycznie usunięty po 7 dniach od momentu przesłania go na serwer.

W panelu użytkownika dostępne są statystyki mówiące o tym ile miejsca na pliki jeszcze pozostało.

Możesz udostępnić wiele plików na raz, które znajdują się wewnątrz dowolnego folderu.

Możesz zabezpieczyć hasłem zarówno pojedynczy plik jak i cały folder z plikami. Odpowiednie opcje znajdziesz w panelu użytkownika.